Objevuj Kanárské ostrovy očima místních

Cesty na Worldee tvoří zkušení cestovatelé nebo expati, kteří ti zajistí ty nejautentičtější zážitky. Přidej se ke stovkám spokojených zákazníků a cestuj naplno, bez turistických pastí. Vytvoříme ti nabídku šitou na míru.

4.9 / 5 na Worldee
4.8 / 5 na Google

Jaká je tvá vysněná cesta?

Najdeme ti tu nejvhodnější nebo připravíme novou na míru!

nepovinné

Pokračovat

Připravujeme tvou personalizovanou nabídku cesty!

Do 24h se ti ozve některý z našich travel specialistů a naplánujete spolu tvou vysněnou cestu za dobrodružstvím. Mezitím si pust video o Worldee.
Formulář se nepodařilo odeslat. Zkus to prosím ještě jednou.

Jak to vidí naši zákazníci

5.0

5 hvězdiček na ohodnocení celého tripu je málo! Veru byla po celou dobu spolehlivá, zodpovědná a trpělivá, poctivě odpovídala na naše všetečné dotazy, celou cestu měla naplánovanou do puntíku a vše vyšlo vždycky krásně tak akorát. :) Bylo skvělé mít s sebou parťáka, který už Island zná a ví, co a jak, Veru se v tomhle osvědčila na 100 % a lepšího travel buddyho jsme si ani nemohli přát! :)

5.0

Mára nám připravil hoodně pestrý program a s ničím neměl problém! Každý náš výmysl byl vyslyšen a zařazen do programu. Neskutečný, kolik se toho dá zažít za 8 dní! :) Tohle dobrodružství předčilo moje očekávání! :)

4.7

František, nyní již asi více Francesco z Frazzana, je velmi přátelský, znalý místa a místních zvyků, ochotný kdykoliv pomoci (i s pokutou za parkování :-)) a je radost s ním prozkoumávat Sicílii.

5.0

Lepšího Travel Buddyho jsme si nemohli přát. Tom byl pro každou srandu, snažil se ve všem vyjít vstříc, bral ohledy na všechny naše požadavky, věděl, na co si dát pozor a cestu nám udělal opravdu nezapomenutelnou, plnou skvělých zážitků. Brali jsme ho jako nejlepšího kámoše celý cesty a rozhodně to nebyla moje poslední cesta s ním. Moc děkuju!

5.0

Díky Nikol jsme zažili jednu z nejkrásnějších dovolených, kdy jsme se nemuseli o nic starat a jenom jsme si užívali parádní program, skvělé jídlo a jako bonus jsme poznali partu super lidí 🥰

Pavla
byl/a na cestě
Thajsko

Čím nás Kanárské ostrovy okouzlily?

Nádherné sopečné ostrovy nabízí  hornatou krajinu s dechberoucími výhledy, krásné pláže i sportovní vyžití pro cyklistiku, surf, kite a mnoho dalšího. Kanárské ostrovy se již dlouhá léta řadí mezi velmi oblíbené destinace.

Nabízí slunné a prakticky letní počasí po celý rok a navíc jsou v příjemné doletové vzdálenosti. Do karet jistě hraje i fakt, že náleží Španělsku, platí se zde eury a ceny za internetová data se pro Čechy nemění. Zároveň si cestu na ostrovy užijí jak ti, co cílí pouze na relaxaci, tak i nadšení sportovci a milovníci turistiky.

I ty se rozhlédni  do všech světových stran a natoč svůj kompas směrem k novému dobrodružství!

Proč jet na Kanáry s Worldee

Šetříme ti čas, peníze a nervy
Získáš autentické tipy od zkušených cestovatelů
Cestuj ve skupině, s průvodcem nebo po vlastní ose